Ana sayfa > Bilgi > İçerik

PU Erh Çay faydaları

Nov 01, 2018
Organic Black Tea

Pu'er çay kan yağ düşürücü, kilo kaybetme, bakteriler inhibe ve sindirim yardım, mide ısınma, sıvı üreten, susuzluğunu, gibi birçok işlevi vardır ayılma ve detoxifying. Bu mide temizleyin ve vücudun teşvik, sindirim ve balgam, akşamdan kalma ve detoksifikasyon, idrar söktürücü ortadan kaldırmak ve soğuk, dağıttılar öksürük ve balgam ve düşük kan kolesterol rahatlatmak.

1. yağ azaltmak, kan basıncı azaltmak ve damar sertliği karşı. Uzun süreli kullanımıPu'er çayuzun vadeli Pu'er çay içme obezite tedavi fonksiyonu sahiptir, bu nedenle kolesterol ve gliserol, azaltabilirsiniz. Pu'er çay içme vazodilatasyon gibi fizyolojik etkilere neden olabilir, kan basıncı, yavaş kalp hızı azalmış ve beyin kan akımı azalır ve hipertansiyon ve serebral damar sertliği olan hastalarda iyi bir tedavi edici etkisi vardır.


.2. Mide ve mide koruma. Uygun bir konsantrasyon düz Pu'er çay içme mide teşvik değil. Yapışkan, pürüzsüz ve yumuşak Pu'er çay mide yüzeyinde girer ve mide üzerinde yararlı bir koruyucu tabaka vardır mide yüzeyine yapışır. Mide besleyici ve mide koruyan bir rol oynar.


3. anti-inflamatuar, bakteri yok edici ve iyileştirici. Tıbbi araştırma ve klinik deneyler Yunnan Pu'er çay antibakteriyel etkiye sahiptir ve çay suyu doğrudan zengin çay polifenoller Yunnan büyük yaprak çay ilgili bakteriyel dizanteri tedavi 10 kere a gün, servis edilir kanıtladık.


4. anti-aging. Anti - etkileri yaşlanma kateşinler çay var. Yunnan büyük yaprak çay içinde bulunan kateşinler diğer çay çeşitleri yüksektir ve anti aging etkisi diğer çaylar iyidir. Zengin çay polifenoller Cilt Yaşlanma karşı koymak yardımcı olur.


5. Pu'er çay susuzluk, serinlemek, detoks ve müshil. Pu'er çay gastrointestinal sistem düzenleyen, gastrointestinal sistem normal işlevi geri yüklemek ve akne ve kötü nefes tarafından kabızlık neden çözmek.