Organik Longan Tozu

Longan, kalbin ve dalağın düzgün işleyişine sahiptir ve sinir sistemi üzerinde yatıştırıcı bir etkiye sahip olduğu için, bir anti-depresan olarak kullanılabilen vücuttaki kan akışını iyileştirir. Longan kurutulmuş etinin bir kaynatma uykusuzluk tedavisi için bir tonik olarak kullanılabilir.

Ürün ayrıntıları

* Longan Ürün tanıtımı

Beslenme uzmanı çalışmasında, 100 gram longan posası başına toplam şeker,% 26-% 21, glikoz% 26.91,% 1.26 tartarik asit,% 1.41 protein,% 0.45 yağ, vitamin C163.7 mg, vitamin K196.6 mg bulundu. vitaminler B1, B2, P, vb., kurutulmuş meyvelerden yapılan sistem işlendikten sonra, 74.6 gram şeker içeren hectogram, 35 mg demir, kalsiyum 2 mg, fosfor 110 mg, potasyum 1200 mg ve diğer mineralleri içerir. güçlü beslenme yeteneğinin bir kaynağı olan çeşitli amino asitler, Saponin, X-glisin, tanin, kolin, vb.

Longan glikoz, sükroz ve protein açısından zengin, demir içeriği nispeten yüksek, ısıyı, besin takviyeleri geliştirebilir ve kanın etkisini elde etmek için hemoglobin rejenerasyonunu teşvik edebilir. Çalışma, vücuda ek olarak longan etinin tonik bir etkiye sahip olduğunu, beyin hücrelerinin özellikle etkili olduğunu, hafızayı artırabildiğini, yorgunluğu ortadan kaldırabildiğini buldu.


* Longan Toz Ürün Özellikleri

* Kurutma Süreci: Hava Kurutma (AD) veya Dondurarak Kurutma (FD)

* Menşe Yeri: Çin

* Katkı ve koruyucu: Yok

* Raf Ömrü: 24 Ay

* Moq: 500kgs

* Teslimat: deniz veya havaalanı

* Longan Tozu Ürün Boyutu

malzemeler

% 100 Longan

Şartname

parçacık boyutu: 40-120 mesh veya müşterilerin ihtiyaçlarına göre;

nem:% 5;

saflık: 100%

paketleme

Bir: 1kg / alüminyum folyo çanta, karton dışında;

b: 25 kg / fiber tambur;

c: müşterilerin ihtiyaçlarına göre

* SSS


1. S: Bizim pazara uygun longan tozu nasıl seçebilirim?

A: Biz profesyonel satış temsilcisi var, onlar uygun tavsiyelerde bulunacak ve isteğinize göre kesin satın alma planı sağlayacaktır.


2. S: Bazı örnekler alabilir miyim?

A: Tabii, size ÜCRETSİZ ÖRNEKLER sunmak bizim için onurdur.


3. Q: teslim süresi nedir?

    A: sipariş onayladıktan sonra yaklaşık 25-30 gün.


Sorgulama