Ananas toz / ananas özü ananas / toplu meyve tozu

Reklam/FD ananas toz * kurutma işlemi: Hava kurutma (AD) veya Donma kurutma (FD) * menşe yeri: Çin * katkı ve koruyucu: yok * raf ömrü: 24 ay * minimum sipariş ADEDİ: 500kgs * teslim: deniz tarafından veya Havaalanı tarafından * belirtimi: * ananas beslenme: bir 100 gram porsiyon çiğ ananas bir...

Ürün ayrıntıları

Reklam/FD ananas toz

* Kurutma işlemi: (AD) kurutma hava veya Donma kurutma (FD)

* Yer kökenli: Çin

* Katkı andamp; Koruyucu: hiçbiri

* Raf ömrü: 24 ay

* Minimum sipariş ADEDİ: 500kgs

* Teslimat: Deniz veya Hava Meydanı

* Belirtme:

Malzemeler

% 100 ananas

Belirtimi

Partikül Büyüklüğü: 40-120 kafes, ya da aynı derecede müşteri gereksinimleri;

Nem: %5;

Saflık: % 100

Ambalaj

Re: 1kg/alüminyum folyo çanta, karton dışında;

b: 25kg/fiber davul;

c: istemcilerin gereksinimlerine göre

* Beslenme: ananas

Bir 100 gram porsiyon çiğ ananas manganez mükemmel bir kaynak olduğunu (% 44 günlük değer (DV)) ve C vitamini (%58 DV), ama aksi halde hiçbir gerekli besinlerin önemli içerik içerir.

En tehlikelisi genellikle ananas, ama muhtemelen kapalı çiçeği bardak yüzeyinde bulunan mealybugs tarafından yönlendirdik solgunluk hastalığı olduğunu çeşitli hastalıklar, ananas tabidir. Diğer hastalıklar pembe hastalığı, bakteriyel kalp rot, Antraknoz, mantar kalp rot, kök çürüklüğü, siyah rot, popo rot, fruitlet çekirdek rot ve sarı nokta virüs içerir. Pembe hastalığı kahverengimsi konserve işlemi sırasında ısıtıldığında siyah renk değişikliği için geliştirme meyve ile karakterizedir. Pembe hastalığı nedensel ajanları bakteri Acetobacter aceti, Gluconobacter oxydans ve Pantoea citrea vardır.

Sorgulama