Pitaya toz / Dragonfruit ayıklamak toz / Pitaya toz mor

Reklam/FD Pitaya toz * kurutma işlemi: Hava kurutma (AD) veya Donma kurutma (FD) * menşe yeri: Çin * katkı ve koruyucu: yok * raf ömrü: 24 ay * minimum sipariş ADEDİ: 500kgs * teslim: deniz tarafından veya Havaalanı tarafından * belirtimi: * Pitaya öznitelik: Pitayas iyi bir Vitamin kaynağı vardır...

Ürün ayrıntıları

Reklam/FD Pitaya toz

* Kurutma işlemi: (AD) kurutma hava veya Donma kurutma (FD)

* Yer kökenli: Çin

* Katkı andamp; Koruyucu: hiçbiri

* Raf ömrü: 24 ay

* Minimum sipariş ADEDİ: 500kgs

* Teslimat: Deniz veya Hava Meydanı

* Belirtme:

Malzemeler

% 100 Pitaya

Belirtimi

Partikül Büyüklüğü: 40-120 kafes, ya da aynı derecede müşteri gereksinimleri;

Nem: %5;

Saflık: % 100

Ambalaj

Re: 1kg/alüminyum folyo çanta, karton dışında;

b: 25kg/fiber davul;

c: istemcilerin gereksinimlerine göre

* Pitaya niteliği:

Pitayas iyi bir C vitamini kaynağı olan pitayas özellikle kırmızı tenli. Pitayas lif ve mineraller, özellikle fosfor ve kalsiyum açısından zengindir. Kırmızı pitayas ikinci eski, sarı olanlar daha zengin olmak gibi görünüyor. Pitaya tohumları Çoklu doymamış yağ asitleri bakımından zengin olan ve özellikle kırmızı Pitayas çok az doymuş yağ içerir. Pitahayas da kansere neden olan serbest radikallerin oluşumunu önlemek phytoalbumin antioksidanlar önemli miktarda içerir. Bir yere, diyabet pitaya pirinç yemek yerine ve diyet lif kaynağı olarak kullanın.

* Toz uygulanması:

Toz ilaç ve sağlık ürünleri, sağlık gıda, Bebek Mama, katı içecekler, süt ürünleri, rahatlık gıda için kullanılabilir, pişmiş mallar, aperatif yiyecek, soğuk içecekler, sıcak içecek, yiyecek, baharat, orta yaşlı gıda ve benzeri kabarık.

Sorgulama